Комунальне некомерційне підприємство 'ПОЛІКЛІНІЧНЕ ОБ`ЄДНАННЯ' Міської ради міста Кропивницького'


Проведення пожежних тренувань
З метою підтримання на сучасному рівні професійної та психофізіологічної готовності необхідної для здійснення успішних дій медичного персоналу при виникненні пожежі, її локалізації і ліквідації та на виконання наказу УОЗ КМР від 03.04.2014р. №63, 26 листопада 2014р. в КЗ «Поліклінічне об’єднання м. Кіровограда» поліклінічному відділенні №1, в фізіотерапевтичному відділенні, були проведені пожежні тренування на тему: «Дії медперсоналу при виникненні пожежі». Запрошена головний інспектор з нагляду у сфері пожежної та техногенної безпеки у місті Кіровограді Пересунько І.І.


Імітована ситуація виникнення умовної пожежі внаслідок замкнення електродроту.


Осередок пожежі виник в кабінеті електросвітлолікування, кабінка №4. Оперативно відреагував медперсонал відділення: оголосили про виникнення пожежі, завідувач відділенням доповіла головному лікарю, відключення електропостачання, ліквідували джерело пожежі первинними засобами пожежогасіння, а саме вуглекислими та порошковими вогнегасниками, евакуювали пацієнтів та медперсонал. Надали першу долікарську допомогу потерпілим. Викликали та зустріли підрозділ ДСНС.


По закінченню тренування головний інспектор з нагляду у сфері пожежної та техногенної безпеки у місті Кіровограді Пересунько І.І. надала свою оцінку: дії персоналу та відділення злагоджені, чіткі, правильні та безпомилкові.


Головний лікар підвела підсумки – тренування пройшли успішно, цілі і завдання досягнені.Создан 01 дек 2014  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником