Комунальне некомерційне підприємство 'ПОЛІКЛІНІЧНЕ ОБ`ЄДНАННЯ' Міської ради міста Кропивницького'


Придбано діагностичне обладнання – УЗД-апарат
Шановні мешканці міста! 

 

З метою покращення надання амбулаторно-поліклінічної допомоги населенню міста комунальним закладом «Поліклінічне об’єднання м.Кіровограда» придбано діагностичне  обладнання – УЗД-апарат, за рахунок видатків міського бюджету.

Ультразвуковий СКАНЕР E-CUBE 7 ALPINION

ALPINION E-CUBE 7 – новітня система для медичних досліджень за допомогою ультразвуку, у якій втілено передові технології. УЗД ALPINION E-CUBE 7 найбільш точно діагностує різні захворювання.

 

УЗД сканер вирізняється високодеталізованим та якісним зображенням, на якому чітко видно контури органів та тканин, що має вагоме значення для встановлення точного діагнозу.  За допомогою  інтуїтивної технології Master 3D™ можливо швидко отримати об’ємні дані високої якості з послідуючою обробкою та проведенням різноманітних вимірів. Технологія, яка застосовується в роботі сканера, дозволяє істотно розширити кут огляду на лінійних датчиках, що значно збільшує обсяг потрібної інформації.

 

Функція Auto IMT дозволяє автоматично визначити товщину стінок сонної артерії та спрогнозувати ризик атеросклеротичних уражень. На екран виводиться значення відхилення від нормативного показника і дається якісна оцінка можливого розвитку захворювання. 

 

Галузі застосування:

• Абдомінальні дослідження - органи черевної порожнини – жовчний міхур, печінка, підшлункова залоза, селезінка

• Гінекологія  - молочні залози, трансвагінальні обстеження – матка, яєчники

• Кардіологія - ехокрадіографія

• Урологія  - нирки, простата та яєчка, сечовий міхур

• Ангіологія - периферичні судини

 

Ультразвукові дослідження на даному ультразвуковому сканері здійснюються мешканцям міста за місцем проживання  лікарем УЗД вищої категорії Василенко Сергієм Васильовичем у кабінеті №713 поліклінічного відділення №5 за адресою вул. Космонавта Попова, 9б.

 

 

Для проведення ультразвукових досліджень вам необхідно:


1. Звернутися до лікаря для отримання направлення

2. Здійснити заходи по підготовці до ультразвукового обстеження – для отримання рекомендацій вам необхідно звернутися до каб.№713.Создан 20 окт 2014  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником