Комунальне некомерційне підприємство 'ПОЛІКЛІНІЧНЕ ОБ`ЄДНАННЯ' Міської ради міста Кропивницького'

 

Оголошення конкурсу!
УВАГА!

КЗ « Поліклінічне об’єднання м.Кіровограда» оголошує відкритий конкурс на обрання суб’єкта господарювання, який буде здійснювати в 2019 році відпуск для  пацієнтів комунального закладу« Поліклінічне об’єднання м.Кіровограда»препаратів інсуліну!

 

До участі в конкурсі  запрошуються всі бажаючі!!!!  

 

Учасник повинен подати в запечатаному конверті наступні документи:

  1. Форма цінової пропозиції.
  2.    Копія ліцензії,  на право здійснення діяльності з реалізації лікарських засобів.
  3.    Лист в довільній формі щодо обов’язку учасника  забезпечити     пацієнтів   КЗ « Поліклінічне об’єднання м.Кіровограда»  необхідним   асортиментом  та кількістю  препаратів для осіб хворих на цукровий та нецукровий діабет.
  4.    Довідка в довільній формі  про можливість забезпечення вимог                   « холодового ланцюга» при отриманні, зберіганні, транспортуванні та відпуску препаратів інсуліну: наявність приміщень з  холодильними камерами (холодильниками), наявність спеціалізованого автотранспорту.
  5.     Довідка  в довільній формі про наявність кваліфікованого персоналу  для приймання, обліку, контролю якості  та відпуску препаратів інсуліну.
  6.    Довідка  в довільній формі  про  наявність технічної можливості  для ведення єдиного електронного реєстру  відпущених лікарських засобів для хворих на цукровий  та нецукровий діабет за формою, передбаченою чинним законодавством.
  7.     Довідка в довільній формі про зобов’язання суб’єкта господарювання  надавати у строки, визначені договором,  звітність  за встановленими формами.
  8.     Довідка в довільній формі, що містить  зобов’язання суб’єкта господарювання після укладання договору,  дотримуватись вимог чинного законодавства при встановленні цін на препарати інсуліну.
  9.      Довідка в довільній формі про наявність  аптечних пунктів( кіосків тощо), розташованих  на території   м. Кропивницький, які будуть отоварювати рецепти із вказанням  який саме лот буде обслуговувати той чи інший  аптечний пункт, кіоск та адреса його розташування тощо. 

 

 УВАГА! Документи повинні подаватися учасником в запечатаному конверті.  На конверті зазначається номер лоту на який  подається перелік документів. Якщо учасник  подає пакет документів для участі  в п’яти лотах, то на конверті зазначається про це написанням фрази « Пропозиція по лотам № 1 – 5», в такому випадку  цінова пропозиція подається  на кожен з  п’яти лотів  на окремих аркушах, а пакет документів, перелічений в п.2-9 надається  в одному екземплярі.

 

Кінцевий строк подання пропозицій. 15.01.2019 року 09:00

 

 

ДО УВАГИ  УЧАСНИКІВ !!!!!

 

1  Пропозиція, яка містить неповну цінову пропозицію та/або неповний пакет документів, вказаних вище, не допускається до конкурсу та буде відхилена!

 

2  Перелік препаратів,  які вказані в ціновій пропозиції   та  їх  кількість є орієнтовними та можуть коригуватись з урахуванням потреби хворих в кількості та асортименті та з урахуванням кошторисних призначень комунального закладу « Поліклінічне об’єднання м.Кіровограда».

 

 

Учасників , не спроможних з будь-яких причин виконати умови конкурсу, просимо не брати участь в конкурсі!

 

По всіх питаннях звертатить в адміністрацію КЗ « Поліклінічне об’єднання м.Кіровограда»

 

Розрахункова потреба на відшкодування вартості препаратів інсуліну на 2019 рік

 

ЛОТ №1    Поліклінічне відділення №1  

ЛОТ №2    Поліклінічне відділення №2  

ЛОТ №3    Поліклінічне відділення №3 (с.Нове)  

ЛОТ №4    Поліклінічне відділення №4 

ЛОТ №5    Поліклінічне відділення №5 Создан 12 янв 2019  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником