Комунальне некомерційне підприємство 'ПОЛІКЛІНІЧНЕ ОБ`ЄДНАННЯ' Міської ради міста Кропивницького'

 

ОГОЛОШЕННЯ щодо конкурсу на обрання суб’єкта господарювання
УВАГА!

КЗ «Поліклінічне об’єднання м.Кіровограда» оголошує конкурс на обрання суб’єкта господарювання, який буде здійснювати відпуск для  пацієнтів комунального закладу «Поліклінічне об’єднання м.Кіровограда» препаратів інсуліну!

Запрошуються всі бажаючі. 

 

Учасник повинен подати в запечатаному конверті  в приймальню головного лікаря за адресою: м.Кропивницький,  вул.Габдрахманова,  5,   3 поверх  наступні документи:

 

  1. Форма цінової пропозиції.
  2. Копія ліцензії,  на право здійснення діяльності з реалізації лікарських засобів.
  3. Копії  договорів з постачальниками по повному асортименту препаратів для осіб хворих на цукровий та нецукровий діабет.
  4. Довідка в довільній формі  про можливість забезпечення вимог «холодового ланцюга» при отриманні, зберіганні, транспортуванні та відпуску препаратів інсуліну: наявність приміщень з  холодильними камерами (холодильниками), наявність спеціалізованого автотранспорту.
  5. Довідка  в довільній формі про наявність кваліфікованого персоналу  для приймання, обліку, контролю якості  та відпуску препаратів інсуліну.
  6. Довідка  в довільній формі  про  наявність технічного забезпечення для ведення єдиного електронного реєстру  відпущених лікарських засобів для хворих на цукровий  та нецукровий діабет (ведення комп’ютерного обліку хворих  та обліку відпуску препаратів інсуліну)
  7. Довідка в довільній формі про зобов’язання суб’єкта господарювання надавати у строки, визначені договором,  звітність  за встановленими формами.
  8. Довідка в довільній формі, що містить  зобов’язання суб’єкта господарювання після укладання договору,  дотримуватись вимог чинного законодавства при встановленні цін на препарати інсуліну.
  9. Довідка в довільній формі про наявний досвід  з реалізації пілотних проектів або виконання аналогічних договорів.
  10.  Довідка в довільній формі про наявність  приміщень, розташованих  на території м. Кропивницький, які будуть отоварювати рецепти. 

 

Кінцевий строк подання пропозицій. 17.02.2017 року 10:00Обновлен 10 фев 2017. Создан 06 фев 2017  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником