Комунальне некомерційне підприємство 'ПОЛІКЛІНІЧНЕ ОБ`ЄДНАННЯ' Міської ради міста Кропивницького'

 

Наказ про проведення конкурсу
Про  проведення конкурсу  обрання суб'єкта

господарювання, який буде здійснювати

відпуск для  пацієнтів комунального закладу

«Поліклінічне об’єднання м.Кіровограда»

препаратів інсуліну 

 

З метою забезпечення  максимальної прозорості  при обранні суб’єкта господарювання, яким будуть постачатись  препарати інсуліну  на підставі пільгових рецептів для  пацієнтів комунального закладу «Поліклінічне об’єднання м.Кіровограда»  

 

НАКАЗУЮ:

 

1.  Інженеру програмісту Федорчук В.С. до 07.02.2017 року оприлюднити на сайті закладу в розділі «Державні закупівлі» оголошення про проведення конкурсу, яке повинно містити наступну інформацію:

1.1. Критерії відбору суб’єктів господарювання, які будуть здійснювати відпуск препаратів інсуліну на підставі пільгових рецептів лікарів КЗ «Поліклінічне об’єднання м.Кіровограда» :

1.1.1. Копія ліцензії,  на право здійснення діяльності з реалізації лікарських засобів.

1.1.2.  Копії  договорів з постачальниками по повному асортименту препаратів для осіб хворих на цукровий та нецукровий діабет.

1.1.3. Довідка в довільній формі  про можливість забезпечення вимог «холодового ланцюга» при отриманні, зберіганні, транспортуванні та відпуску препаратів інсуліну: наявність приміщень з  холодильними камерами ( холодильниками), наявність спеціалізованого автотранспорту.

1.1.4.  Довідка  в довільній формі про наявність кваліфікованого персоналу  для приймання, обліку, контролю якості  та відпуску препаратів інсуліну.

1.1.5.  Довідка  в довільній формі  про  наявність технічного забезпечення для ведення єдиного електронного реєстру відпущених лікарських засобів для хворих на цукровий та нецукровий діабет (ведення комп’ютерного обліку хворих та обліку відпуску препаратів інсуліну)

1.1.6.  Довідка в довільній формі про зобов’язання суб’єкта господарювання надавати у строки, визначені договором,  звітність за встановленими формами.

1.1.7  В цінових  пропозиціях повинно бути вказано з урахуванням вимог якого НПА  встановлені  відпускні ціни на препарати та зобов’язання суб’єкта господарювання і в подальшому дотримуватись вимог чинного законодавства при встановленні цін на препарати інсуліну.

1.1.8. Довідка в довільній формі про наявний досвід  з реалізації пілотних проектів або виконання аналогічних договорів.

1.1.9. Місце  та час  проведення розкриття  пропозицій. 15.02.2017 року 10: 00, приймальня головного лікаря

1.1.10. Кінцевий строк подання пропозицій. 14.02.2017 року 10:00

 

 2. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

 

 

 

 

Головний лікар                                                                   Амбарна О.М.Создан 04 фев 2017  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником