Комунальне некомерційне підприємство 'ПОЛІКЛІНІЧНЕ ОБ`ЄДНАННЯ' Міської ради міста Кропивницького'

 

Основна діяльність
Функціонування Центру ранньої діагностики в комунальному закладі «Поліклінічне об’єднання м. Кіровограда»

 

Центр ранньої діагностики закладу функціонує з метою виявлення на ранніх стадіях небезпечних захворювань. Зокрема тих, які нині відіграють провідну роль у структурі смертності населення - онкозахворювання, хвороби системи кровообігу, серцево-судинні захворювання, туберкульоз, гіпертонічна хвороба, яка призводить до інсультів та інфарктів, інші небезпечні захворювання.

Вчасне виявлення хвороби дає змогу лікарям вчасно прооперувати, пролікувати людину з найменшими для неї негативними наслідками та дати їй можливість жити надалі повноцінним життям.

Виявляються тяжкі захворювання на ранніх стадіях в діагностичному центрі комунального закладу «Поліклінічне об’єднання м. Кіровограда», де сконцентровано необхідне для цього сучасне медичне обладнання, апаратуру та персонал.

Центр ранньої діагностики в закладі функціонує з листопада 2012 року. За рахунок коштів міського бюджету було проведено ремонт та реконструкцію приміщень на суму – 86, 4 тис.грн., придбано сучасне медичне обладнання  на суму – 307,6 тис.грн. Отримано шляхом централізованого постачання за рахунок коштів державного бюджету сучасне медичне обладнання на суму 3288,6 тис.грн. 

З 13.11.2013 року в закладі почав працювати мамограф.

 

 


 

 

Електрокардіографічне дослідження

 

Ультразвукове дослідження

Методом ультразвукової діагностики проводиться комплексне обстеження пацієнтів із захворюваннями органів черевної порожнини, щитоподібної та молочної залози, сечостатевої системи. Вимірювання швидкості і напрямку кровотоку в реальному часі, визначення стану судин, здатності їх без перешкод пропускати кров до органів, що обстежуються, використовується дуплексне сканування судин черевної порожнини, судин малого тазу, щитоподібної та молочної залоз, лімфатичних вузлів, м'яких тканин.

 

Спірографія

 

Фіброгастродуоденоскопія

Для діагностики захворювань шлунково-кишкового тракту широко застосовуються ендоскопічні методи дослідження. Проводиться езофагогастродуоденоскопія-огляд слизової оболонки стравоходу, шлунку і 12-палої кишки, ректороманоскопія. При підозрі на шлунково - кишкову кровотечу, встановлення її локалізації і ступінь здійснюється ендоскопічними методами. Ендоскопічні дослідження дуже інформативні і відносно безпечні, що створює умови для їх використовування для проведення диспансеризації хворих, для ранньої діагностики злоякісних уражень органів шлунково-кишкового тракту.

 

Ректороманоскопія

 

Велоергометрія

 

Лабораторні дослідження

 

Рентген відділення

 

Мамографія

 

Флюорографія

 

Рентгенографія
Обновлен 15 дек 2013. Создан 01 окт 2011  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником