Комунальне некомерційне підприємство 'ПОЛІКЛІНІЧНЕ ОБ`ЄДНАННЯ' Міської ради міста Кропивницького'

 

5. Управління, фінансування та господарське забезпечення

5.1. Керівництво діяльністю закладу здійснює головний лікар, що призначається і звільнюється в установленому законом порядку.

5.2. Заклад користується правами юридичної особи, має круглу печатку і штамп, де зазначено повну назву закладу, поточний та інші рахунки в банках.

5.3. Заклад безпосередньо підпорядкований управлінню охорони здоров'я міської державної адміністрації.

5.4. Фінансування закладу здійснюється за рахунок коштів міського бюджету, благодійних (добровільних) внесків, пожертвувань від юридичних та фізичних осіб, інших джерел, не заборонених чинним законодавством. Оплата праці медичного персоналу здійснюється в установленому порядку.

5.5. Відкриття, утримання і закриття закладу проводиться в установленому законом порядку.

5.6. Заклад має правила внутрішнього розпорядку для хворих та правила внутрішнього трудового розпорядку для працівників.

5.7. Приймання відвідувачів регламентується Порядком, затвердженим відповідним чином.

5.8. Заклад здійснює облік і звітує про свою діяльність у встановленому порядку.

5.9. Заклад може бути клінічною (навчальною) базою медичного інституту (університету), медичного училища (коледжу), в т. ч. базою для проходження практики студентами вказаних закладів, базою підготовки лікарів-інтернів, підвищення кваліфікації лікарів та середнього медичного персоналу міста.

5.10. Адміністрація закладу повідомляє відповідні органи про випадки внутрішньолікарняної інфекції, нещасні випадки, надзвичайні події згідно із спеціальними вказівками і наказами МОЗ України. 

5.11. При закладі діють: медична рада, ЛКК, рада медичних сестер, секції наукових медичних товариств, які в своїй роботі керуються спеціальними положеннями, затвердженими МОЗ України. Обновлен 02 апр 2019. Создан 24 сен 2011  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником