Комунальне некомерційне підприємство 'ПОЛІКЛІНІЧНЕ ОБ`ЄДНАННЯ' Міської ради міста Кропивницького'

 

2. Основні завдання

2.1. Надання в повному обсязі первинної медико-санітарної та спеціалізованої лікувально-профілактичної допомоги населенню.

2.2. Удосконалення організаційних форм та методів медичного обслуговування населення і догляду за хворими з метою підвищення якості та ефективності надання медичної допомоги.

2.3. Розробка та здійснення заходів, спрямованих на профілактику, зниження поширеності та ліквідацію інфекційних і неінфекційних захворювань, зниження рівня загальної захворюваності та захворюваності із тимчасовою втратою працездатності, інвалідності, загальної, дитячої смертності в районі обслуговування. 

 

медична практика за спеціальностями:  акушерство і гінекологія, алергологія, бактеріологія, гастроентерологія, гематологія, геріатрія, дерматовенерологія, ендокринологія, ендоскопія, загальна практика-сімейна медицина, інфекційні хвороби, кардіологія, клінічна біохімія, клінічна імунологія, клінічна лабораторна діагностика, лабораторна імунологія, неврологія, нефрологія, онкологія, паразитологія, отоларингологія, офтальмологія, педіатрія, проктологія, психотерапія, пульмонологія, ревматологія, рентгенологія, стоматологія, терапія, ультразвукова діагностика, урологія, фізіотерапія, функціональна діагностика, хірургія.   Обновлен 02 апр 2019. Создан 24 сен 2011  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником